الف - گارانتی محصولات :
 
 
 
ب - واحد خدمات پس از فروش :
 
 
واحد خدمات پس از فروش شرکت پارس رهاوردان مجهزترين مراکز تعميرات ماشین آلات و  تجهيزات صنعتی مخصوص بالانس و سنجش ارتعاشات جمهوری اسلامی ایران مي باشد.
خدمات و سرویسهای قابل ارائه در این واحد ویژه محصولات تولیدی پارس رهاوردان می باشد. این واحد با استفاده از پرسنل آموزش ديده و مجرب خود توانسته است به يك مركز فعال در داخل  کشور تبديل شود.
در همين راستا شركت صنعتی پارس رهاوردان خود را موظف می داند در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري كه لازمه كار خدمات پس از فروش است به مشتريان خود پاسخگو باشد.
این شركت صنعتی پارس رهاوردان با داشتن مهندسين و متخصصين مجرب آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و مي كوشد همواره بهترين شركت خدمات رسان در حوزه بالانس صنعتی و ارتعاشات باشد.
بخش پشتیبانی شرکت وظیفه پشتیبانی فنی پروژه‌ها و محصولات ارائه شده را دارد ، نیاز به پشتیبانی واحد های صنعتی و بهره‌گیری از خدمات تخصصی از مسائل مهمی‌ است که پس از نصب و راه اندازی تجهیزات و ماشین آلات مطرح می‌گردد، که در این راستا شركت صنعتی پارس رهاوردان علاوه بر ارائه خدمات به کارفرمایان، امکانات موجود جهت ارائه خدمات به سایر متقاضیان را در قالب عقد قرارداد جامع پشتیبانی عنوان می‌کند.